Arrow
Arrow
Slider

NASZA OFERTA


Rolety natynkowe

Rolety natynkowe montowane są głównie na istniejących oknach lub elewacji. Tego typu system to najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym. Opuszczona roleta stanowi dodatkowe zamknięcie otworu budynku i jest zarazem przegrodą o właściwościach izolacyjnych.

Rolety podtynkowe

System ten stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Podstawową zaletą tego systemu jest fakt, że możemy ją zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych.

Rolety nadstawne

Roleta nadstawna to system, który można zastosować w nowo budowanych jak i modernizowanych obiektach. Pokrywa rewizyjna jest zamontowana od spodu skrzynki - daje to możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy do rolety.

Bramy rolowane

Bramy garażowe rolowane umożliwiają pozostawienie wolnej przestrzeni pod sufitem i dzięki temu zwiększa użytkową powierzchnię garażową. Bramę można zamontować zarówno w nowo budowanych obiektach jak i w już istniejących. Istnieje możliwość montażu bramy rolowanej z profilem przeszklonym lub otworem wentylacyjnym, który pozwoli na dopływ do garażu światła oraz cyrkulację powietrza.

Moskitiery

Moskitiera ramkowa zapewnia nam bezpieczeństwo oraz komfort. Dzięki niej możemy pozostawić otwarte okno bez obaw i ryzyka, że w naszym domu zagoszczą niechciane insekty. Do jej zamocowania służą zaczepy obrotowe dostosowane wymiarami pod różne grubości progu ramy okiennej. Moskitierę ramkową cechuje łatwość montażu i demontażu na okres zimowy, bez konieczności użycia żadnych narzędzi.

Zabezpieczenie domu

Dbając o właściwe zabezpieczenie domu, poszukujemy najczęściej skutecznych systemów alarmowych, czy wzmocnionych drzwi wejściowych, odpornych na przecięcie czy podważenie. To dwa podstawowe sposoby ochrony. Warto jednak rozważyć montaż rolet antywłamaniowych, które znacznie podniosą poziom bezpieczeństwa, a ich estetyczne wykonanie będzie dodatkowym atutem, wpływającym na elegancki wygląd budynku.

Rolety okienne spełniają swą funkcję ochronną dzięki wysokiej jakości materiałom, z których są wykonane. Posiadają również zalety tradycyjnych rozwiązań, którymi są między innymi: ograniczanie przepuszczalności promieni słonecznych do wnętrza budynku czy poprawa izolacyjności obiektu zarówno w zakresie termicznym, jak i akustycznym. Rolety produkowane są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo dopasować je do estetyki budynku.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne, stanowiące skuteczne zabezpieczenie antywłamaniowe, mogą być montowane zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Wówczas stosuje się odpowiedni model rolet, które instalowane są bezpośrednio we wnęce w nadprożu lub na elewacji, co charakteryzuje rolety natynkowe. Systemy rolet mogą być sterowane ręcznie lub z wykorzystaniem automatyki, dedykowanej tego typu rozwiązaniom.

Rozważając zwiększenie bezpieczeństwa w budynku, warto zdecydować się na rolety okienne oraz rolety tarasowe. Dzięki nim można skutecznie utrudnić intruzom dostęp do wnętrza, nawet z tarasu, który zwykle połączony jest schodami z terenem zewnętrznym.

Rolety antywłamaniowe to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni bezpieczeństwo i komfort. Mogą być z powodzeniem stosowane w domach, obiektach użytkowych czy handlowych. Dzięki różnorodności modeli, kolorystyki, a także sposobów montażu, ich instalacja jest możliwa w każdym budynku, zarówno nowym, jak i modernizowanym.


PRODUCENT ROLET ZEWNĘTRZNYCH, BRAM GARAŻOWYCH I MOSKITIER

 

Nasza firma specjalizuje się w produkcji oraz montażu wysokiej jakości systemów rolet zewnętrznych, bram rolowanych i moskitier.
 Swoją ofertę opieramy na produktach sprawdzonych producentów, liderów w swojej branży, co pozwala nam proponować Państwu towar najwyższej klasy i jakości.
W celu zapewnienia naszym klientom kompleksowej obsługi, w ofercie posiadamy również okna PCV, drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, parapety, stolarkę aluminiową.
Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

 

 

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W ROLETY?

 

BEZPIECZEŃSTWO

Rolety zewnętrzne stosowane są głównie z myślą o zabezpieczeniu wnętrz naszych domów i lokali przed wandalizmem i włamaniem. Ochronią także naszą prywatność przed ciekawością ludzi.

KOMFORT

Nasze rolety, wykonane z wysokiej jakości materiałów, stanowią doskonałą izolację akustyczną, termiczną oraz co bardzo istotne, powodują znaczne oszczędności w zużyciu energii cieplnej.

ESTETYKA

Dzięki dostępnej szerokiej gamie kolorystycznej, rolety zewnętrzne można idealnie dostosować zarówno do nowoczesnych, jak również tradycyjnych obiektów architektonicznych.

TECHNOLOGIA

W naszych roletach możemy zastosować różnego rodzaju systemy sterowania co pozwala nam nimi sterować przez przełączniki, piloty czy też smartfonem.

CENA PRODUCENTA

Firma Rolet Lux to samodzielna produkcja. Nie jesteśmy pośrednikami co pozwala nam zaoferować najniższe ceny na rynku. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

TRWAŁOŚĆ

Nasze produkty to inwestycja na wiele lat. Na wszystkie rolety zewnętrzne, bramy garażowe, moskitiery, napędy i akcesoria udzielamy długoletnich gwarancji.