Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464
Rolety natynkowe czy podtynkowe, co wybrać?
Arrow
Arrow
Slider

NASZA OFERTA


Rolety natynkowe

Rolety natynkowe montowane są głównie na istniejących oknach lub elewacji. Tego typu system to najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym. Opuszczona roleta stanowi dodatkowe zamknięcie otworu budynku i jest zarazem przegrodą o właściwościach izolacyjnych.

Rolety podtynkowe

System ten stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Podstawową zaletą tego systemu jest fakt, że możemy ją zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych.

Rolety nadstawne

Roleta nadstawna to system, który można zastosować w nowo budowanych jak i modernizowanych obiektach. Pokrywa rewizyjna jest zamontowana od spodu skrzynki - daje to możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy do rolety.

Bramy rolowane

Bramy garażowe rolowane umożliwiają pozostawienie wolnej przestrzeni pod sufitem i dzięki temu zwiększa użytkową powierzchnię garażową. Bramę można zamontować zarówno w nowo budowanych obiektach jak i w już istniejących. Istnieje możliwość montażu bramy rolowanej z profilem przeszklonym lub otworem wentylacyjnym, który pozwoli na dopływ do garażu światła oraz cyrkulację powietrza.

Moskitiery

Moskitiera ramkowa zapewnia nam bezpieczeństwo oraz komfort. Dzięki niej możemy pozostawić otwarte okno bez obaw i ryzyka, że w naszym domu zagoszczą niechciane insekty. Do jej zamocowania służą zaczepy obrotowe dostosowane wymiarami pod różne grubości progu ramy okiennej. Moskitierę ramkową cechuje łatwość montażu i demontażu na okres zimowy, bez konieczności użycia żadnych narzędzi.

Rolety natynkowe a rolety podtynkowe

Rolety natynkowe montowane są na murze, we wnęce okiennej. Mogą być instalowane niemal wszędzie, ponieważ nie wymagają wcześniejszego przygotowania specjalnych otworów czy wnęk. Idealnie komponują się z każdym rodzajem elewacji, co znacznie ułatwia zróżnicowana kolorystyka i wzornictwo.

Rolety podtynkowe z kolei instalowane są we wnęce wykonanej w nadprożu. Decyzja o wyborze tego rozwiązania powinna być podjęta już na etapie projektowania budynku, ponieważ montaż rolet podtynkowych nie jest możliwy w dalszych fazach inwestycji budowlanej, nawet w sytuacji późniejszej wymiany stolarki okiennej.

Rolety antywłamaniowe

Część osób zapewne zastanawia się, które z opisanych powyżej modeli, to rolety antywłamaniowe. Obie propozycje mogą znacznie zwiększyć poziom bezpieczeństwa budynku. Wystarczy na etapie wyboru konkretnego rozwiązania, wskazać chęć dodatkowego wzmocnienia konstrukcyjnego rolety, które sprawia, iż staje się ona trwałym zabezpieczeniem budynku.

Z uwagi na sposób montażu, niemal wszystkie rolety pozwalają na opóźnienie czasu potencjalnego włamania. Jeśli jednak chcemy uzyskać maksymalną ochronę, wówczas należy wybrać wersje wzmacniane, które posiadają mocną konstrukcję oraz trwałe mocowanie do ścian. Dzięki tym parametrom skutecznie wzrośnie poziom bezpieczeństwa nieruchomości.

Rolety w domu czy budynku usługowym stają się dziś codziennością. Wybór odpowiedniego rozwiązania to kwestia możliwości technicznych. Rolety podtynkowe wymagają wcześniejszego przygotowania konstrukcyjnego, dlatego też decyzja o ich wyborze musi być podjęta już na etapie projektowym. Inaczej jest z wersją montowaną na elewacji, którą można zastosować również na budynkach już istniejących.


PRODUCENT ROLET ZEWNĘTRZNYCH, BRAM GARAŻOWYCH I MOSKITIER

 

Nasza firma specjalizuje się w produkcji oraz montażu wysokiej jakości systemów rolet zewnętrznych, bram rolowanych i moskitier.
 Swoją ofertę opieramy na produktach sprawdzonych producentów, liderów w swojej branży, co pozwala nam proponować Państwu towar najwyższej klasy i jakości.
W celu zapewnienia naszym klientom kompleksowej obsługi, w ofercie posiadamy również okna PCV, drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, parapety, stolarkę aluminiową.
Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

 

 

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W ROLETY?

 

BEZPIECZEŃSTWO

Rolety zewnętrzne stosowane są głównie z myślą o zabezpieczeniu wnętrz naszych domów i lokali przed wandalizmem i włamaniem. Ochronią także naszą prywatność przed ciekawością ludzi.

KOMFORT

Nasze rolety, wykonane z wysokiej jakości materiałów, stanowią doskonałą izolację akustyczną, termiczną oraz co bardzo istotne, powodują znaczne oszczędności w zużyciu energii cieplnej.

ESTETYKA

Dzięki dostępnej szerokiej gamie kolorystycznej, rolety zewnętrzne można idealnie dostosować zarówno do nowoczesnych, jak również tradycyjnych obiektów architektonicznych.

TECHNOLOGIA

W naszych roletach możemy zastosować różnego rodzaju systemy sterowania co pozwala nam nimi sterować przez przełączniki, piloty czy też smartfonem.

CENA PRODUCENTA

Firma Rolet Lux to samodzielna produkcja. Nie jesteśmy pośrednikami co pozwala nam zaoferować najniższe ceny na rynku. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

TRWAŁOŚĆ

Nasze produkty to inwestycja na wiele lat. Na wszystkie rolety zewnętrzne, bramy garażowe, moskitiery, napędy i akcesoria udzielamy długoletnich gwarancji.