Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464
Moskitiery na wymiar i ramkowe - Rolet Lux

MOSKITIERY


Moskitiera to dziś niemal obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkania. Chroni przed niepożądanymi insektami, które w sezonie letnim stanowią plagę w niektórych regionach kraju. Moskitiera na okno to nic innego jak siatka o drobnych oczkach, zapewniająca przepływ powietrza, a jednocześnie skutecznie chroniąca dom przed komarami, muchami, pająkami czy osami.

Wykonujemy moskitiery na wszystkie rodzaje okien, niezależnie od materiału, z jakiego zostały wykonane. Ich montaż jest bardzo łatwy i nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi. Oparte są na profilach aluminiowych, odpornych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.


 

MOSKITIERA RAMKOWA


 

KOLORYSTYKA RAMEK

 

KOLORY STANDARDOWE

KOLORY DREWNOPODOBNE

BIAŁY

JASNY BRĄZ

ANTRACYT

MAHOŃ

ORZECH

ZŁOTY DĄB


Przedstawione powyżej próbki kolorystyczne mogą w pewnym stopniu odbiegać od kolorystyki rzeczywistej.


Moskitiera balkonowe

Moskitiera balkonowa pozwala ograniczyć dostęp owadów do domu, nie blokując jednocześnie przepływu powietrza. Stosowana jest zarówno w domach, mieszkaniach, jak i w obiektach handlowo – usługowych. Moskitiera na balkon doskonale sprawdza się latem, gdy powiew świeżego powietrza jest wręcz niezbędny. Dzięki jej zamontowaniu żaden insekt nie przedostanie się do środka. Drobne oczka moskitiery ochronią dom przed muchami, osami, komarami czy pająkami, bez konieczności stosowania chemicznych środków odstraszających owady.

Moskitiera na drzwi, którą oferujemy klientom, może być wykonana w różnorodnej kolorystyce i technologii. Dzięki temu łatwo dopasować ją nie tylko do stylu wnętrza oraz jego wystroju, ale także do rodzaju posiadanej stolarki. Moskitiera na drzwi balkonowe może być montowana bez konieczności wykorzystywania jakichkolwiek narzędzi, dlatego też każdy użytkownik bez trudu poradzi sobie z instalacją moskitiery na wymiar.

Moskitiera ramkowa na okno

Moskitiera na okno umożliwia jego swobodne otwieranie i zamykanie. Jest dostosowana zarówno do stolarki wykonanej z PCV, drewna, jak i aluminium. Dopasowujemy jej wielkość do indywidualnych wymiarów otworu okiennego, co pozwala na zachowanie pełnej funkcjonalności oraz estetyki okna. Moskitiera ramkowa na okno RoletLux to produkt trwały, stabilnie umiejscowiony w ramie. Doskonale chroni mieszkanie również przed większymi owadami, takimi jak osy, szerszenie czy pająki.

Osobom posiadającym poddasza użytkowe, polecana jest moskitiera na okno dachowe, która doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Oparta jest na solidnej konstrukcji, a siatka o drobnych oczkach zapewnia swobodny przepływ powietrza, skutecznie chroniąc wnętrze przed niechcianymi insektami. Ramki produkowane są w zróżnicowanej kolorystyce, dostosowanej do rodzaju oraz estetyki posiadanej stolarki.

Moskitiera na drzwi tarasowe

Moskitiera na drzwi tarasowe to kolejny z serii produktów, przeznaczonych do ochrony mieszkania przed dostępem owadów. Moskitiery wykonujemy po dokonaniu szczegółowych pomiarów drzwi oraz okien, w których mają być zamontowane, dzięki czemu nie ograniczają normalnej ich eksploatacji. Moskitiera ramkowa na czas zimy może być łatwo zdemontowana i przechowana w bezpiecznym miejscu, by latem bez trudu zainstalować ją ponownie.

Moskitiera ramkowa na wymiar to również szerokie możliwości dostosowania jej wyglądu do estetyki wnętrza. Dzięki nowoczesnym materiałom nasze produkty cechuje wyjątkowa trwałość, skuteczność oraz łatwość montażu. Moskitiery przygotowujemy tak, aby każdy użytkownik mógł instalować je samodzielnie, bez specjalistycznych narzędzi. Do jej zamocowania służą zaczepy obrotowe dostosowane wymiarami do różnych grubości progu ramy okiennej.

Moskitiera na drzwi z magnesem

Moskitiera na drzwi z magnesem to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na swobodne wychodzenie na taras lub balkon, bez konieczności jej zdejmowania czy uchylania. Produkt montowany jest bezpośrednio do ramy, posiadając w środku rozcięcie, zapinane na magnes. Ten rodzaj moskitier doskonale sprawdza się zarówno w przypadku drzwi wejściowych do domu, jak i tarasowych i balkonowych.

Moskitiery na wymiar dostarczamy również do firm. Znajdują zastosowanie w miejscach, w których skuteczna ochrona przed owadami służy nie tyko poprawie komfortu pracowników, ale przede wszystkim zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa np. produktów spożywczych. Moskitiera drzwiowa RoletLux sprawdzi się zatem doskonale w lokalach gastronomicznych, na stołówkach czy w magazynach z żywnością. Jej zastosowanie zapewnia efektywną wentylację obiektu, zabezpieczając go jednocześnie przed dostępem owadów.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Dokonamy niezbędnych pomiarów i dostarczymy Państwu gotowy produkt, pasujący do każdego rodzaju otworów okiennych i drzwiowych.