Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464
Rolety natynkowe - Rolet Lux

ROLETY NATYNKOWE


Oferowane przez nas rolety natynkowe to jedno z popularniejszych rozwiązań, jakie stosuje się w nowoczesnym budownictwie. Mogą być montowane na każdym etapie procesu inwestycyjnego, także po zakończeniu wymiany okien lub budowy. W przeciwieństwie do rolet podtynkowych czy nadstawnych, instalowane są bezpośrednio we wnęce okiennej lub na elewacji.

Rolety zewnętrzne natynkowe stanowią ochronę pomieszczeń przed promieniami słońca, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo domu lub obiektu handlowego. Produkowane w wielu wersjach kolorystycznych pozwalają na ich idealne dopasowanie do stylu architektonicznego obiektu, a także indywidualnych oczekiwań estetycznych Klienta. Proponowane przez nas rozwiązania oraz montaż rolet zewnętrznych natynkowych to wysokiej jakości usługi, na które otrzymują Państwo gwarancję.


 

PRZEKROJE ROLET NATYNKOWYCH 

STANDARD PÓŁOWAL OWAL

 


 

TYP MONTAŻU ROLETY NATYNKOWEJ 

Roleta montowana jest na elewacji budynku.

 

Roleta przykręcana jest do ramy okiennej.

 

Roleta montowana jest we wnękę okienną odwrócona.

 


 

RODZAJE STEROWANIA RĘCZNEGO

 
ZWIJACZ STANDARDOWY

(dostępny w kolorze białym i brązowym)

ZWIJACZ KORBOWY

(dostępny w kolorze białym i brązowym)

SPRĘŻYNA + ZAMEK BASKWILOWY 

(zamek dopasowany pod kolor rolety)

 


 

AKCESORIA DODATKOWE

 

WIESZAK SAMOBLOKUJĄCY RYGLE RĘCZNE RYGLE AUTOMATYCZNE

Rolety zewnętrzne natynkowe montaż

Montaż rolet natynkowych wykonują doświadczeni pracownicy, którzy mocują skrzynkę bezpośrednio do elewacji za pomocą długich kotew lub do styropianu z wykorzystaniem tzw. ślimaków. Oferowane przez nas zestawy to systemy wykonane z aluminium, gwarantującego właściwą odporność na zmienne warunki atmosferyczne.

Sztywna pianka poliuretanowa wypełniająca profile stanowi dodatkową izolację termiczną. Warstwa powietrza utworzona pomiędzy opuszczonym pancerzem rolety i oknem lub drzwiami utrudnia wymianę ciepła pomiędzy wnętrzem i środowiskiem zewnętrznym. Pozwala to zaoszczędzić energię cieplną potrzebną do ogrzania pomieszczeń, natomiast w upalne dni chroni przed

Sterowanie rolet natynkowych

Proponowane przez nas rolety mogą posiadać ręczny mechanizm podnoszący i opuszczający roletę. Klienci, którzy poszukują rozwiązań automatycznych, mogą wykorzystać napęd elektryczny przewodowy (na przełącznik) bądź bezprzewodowy (radiowy). Urządzenie, które ułatwia regulację rolety, charakteryzuje się cichą i bezusterkową pracą.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Na każdym etapie doradzimy Państwu wybór najlepszych produktów, biorąc pod uwagę estetykę obiektu oraz funkcje, jakie mają spełniać rolety. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, instalując rolety na obiektach handlowych czy budynkach użyteczności publicznej.