Rolety natynkowe

Rolety natynkowe

Oferowane przez nas rolety natynkowe to jedno z popularniejszych rozwiązań, jakie stosuje się w nowoczesnym budownictwie. Mogą być montowane na każdym etapie procesu inwestycyjnego, także po zakończeniu wymiany okien lub budowy.

W przeciwieństwie do rolet podtynkowych czy nadstawnych, instalowane są bezpośrednio we wnęce okiennej lub na elewacji. Rolety zewnętrzne natynkowe stanowią ochronę pomieszczeń przed promieniami słońca, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo domu lub obiektu handlowego.

Produkowane w wielu wersjach kolorystycznych pozwalają na ich idealne dopasowanie do stylu architektonicznego obiektu, a także indywidualnych oczekiwań estetycznych Klienta.

Proponowane przez nas rozwiązania oraz montaż rolet zewnętrznych natynkowych to wysokiej jakości usługi, na które otrzymują Państwo gwarancję.

Tego typu system to najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza. Od niej często zależy wybór sposobu montażu.

Opuszczona roleta stanowi dodatkowe zamknięcie otworu budynku i jest zarazem przegrodą o właściwościach izolacyjnych. Sztywna pianka poliuretanowa wypełniająca profile stanowi dodatkową izolację termiczną. Warstwa powietrza utworzona pomiędzy opuszczonym pancerzem rolety i oknem lub drzwiami utrudnia wymianę ciepła pomiędzy wnętrzem i środowiskiem zewnętrznym. Pozwala to zaoszczędzić energię cieplną potrzebną do ogrzania pomieszczeń, natomiast w upalne dni chroni przed nadmiernym ich nagrzewaniem.

 

Systemy sterowania

Oferujemy systemy sterowania do rolet, które występują w wersji przewodowej oraz bezprzewodowej. Mogą być dopasowane do każdego rodzaju rolet, zapewniając jej wygodne otwieranie i zamykanie.

Wykorzystujemy tylko produkty wysokiej jakości. Klientom pomagamy w wyborze rozwiązań, spełniających ich oczekiwania, proponując systemy kompleksowe.

Nasza oferta napędów:

  • napędy przewodowe,
  • napędy radiowe,
  • napędy z awaryjnym otwieraniem,
  • napędy z detekcją przeszkód,
  • napędy ciche,
  • napędy wysokoobrotowe,

Oprócz napędów w naszej ofercie znaleźć można przełączniki bezprzewodowe naścienne z funkcją timera lub też sterowane ręcznie jak i piloty wielokanałowe służące do sterowania zdalnego.

Naszym atutem jest jakość i indywidualne podejście do każdego Klienta. Proponowana przez nas automatyka do rolet to produkty nowoczesne i bezpieczne.

Połączenie funkcji przewodowej z radiową pozwala na wygodne korzystanie z systemu, bez konieczności przygotowywania odpowiedniej infrastruktury technicznej pod montaż odbiorników.

Kolorystyka rolet

Często podczas zakupu rolet zewnętrznych pojawia się dylemat związany z wyborem jej odpowiedniego koloru.

We współczesnym budownictwie kolor rolet najczęściej jest zależny od koloru stolarki okiennej i drzwiowej, ale także od stylistyki domu i kolorystyki elewacji.

Oferujemy profile w kolorach, które doskonale dopasują się do gustów naszych klientów oraz estetycznie wpisują się w kolorystykę budynku.

Profil PA39

Wysokość profilu: 39 mm
Ilość listew na metr wysokości: 26 szt.
Maksymalna szerokość rolety: 2500 mm
Maksymalna powierzchnia rolety: 6,5 m2
Ciężar 1 m2: 2,8 kg

DOSTAWA
Dostarczamy nasze produkty wyłącznie wewnętrznym, firmowym transportem.
POMIAR
Oferujemy fachowy pomiar i doradztwo na terenie województwa Śląskiego.
CENA
Nie jesteśmy pośrednikami co pozwala nam zaoferować najniższe ceny na rynku.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE