Rolety natynkowe

Strona główna » Rolety natynkowe
standard

Oferowane przez nas rolety natynkowe to jedno z popularniejszych rozwiązań, jakie stosuje się w nowoczesnym budownictwie. Mogą być montowane na każdym etapie procesu inwestycyjnego, także po zakończeniu wymiany okien lub budowy.

W przeciwieństwie do rolet nadstawnych czy podtynkowych – instalowane są bezpośrednio we wnęce okiennej lub na elewacji. Rolety zewnętrzne natynkowe stanowią ochronę pomieszczeń przed promieniami słońca, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo domu lub obiektu handlowego. Produkowane w wielu wersjach kolorystycznych pozwalają na ich idealne dopasowanie do stylu architektonicznego obiektu, a także indywidualnych oczekiwań estetycznych Klienta. Proponowane przez nas rozwiązania oraz montaż rolet zewnętrznych natynkowych to wysokiej jakości usługi, na które otrzymują Państwo gwarancję.

Czy warto decydować się na montaż rolet natynkowych?

Rolety natynkowe elewacyjne stanowią najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza. Od niej często zależy wybór sposobu montażu. Opuszczona roleta stanowi dodatkowe zamknięcie otworu budynku i jest zarazem przegrodą o właściwościach izolacyjnych. Sztywna pianka poliuretanowa wypełniająca profile stanowi dodatkową izolację termiczną. Warstwa powietrza utworzona pomiędzy opuszczonym pancerzem rolety i oknem lub drzwiami utrudnia wymianę ciepła pomiędzy wnętrzem i środowiskiem zewnętrznym. Pozwala to zaoszczędzić energię cieplną potrzebną do ogrzania pomieszczeń, natomiast w upalne dni chroni przed nadmiernym ich nagrzewaniem.

Producent rolet natynkowych

Jesteśmy producentem rolet natynkowych. Nasza firma od lat dostarcza Klientom rozwiązania, które doskonale łączą funkcjonalność z estetyką, przynosząc do wnętrza komfort i elegancję.

Dlaczego nasze systemy rolet natynkowych są wyjątkowe? 

  • najwyższa jakość materiałów – nasze rolety natynkowe są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia niezawodność i trwałość;
  • bogaty wybór wariantów – oferujemy różne rodzaje rolet, aby sprostać różnorodnym potrzebom klientów;
  • elegancki wygląd – nasze rolety są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne, co podkreśla urok każdego wnętrza;
  • prosty montaż – nie wymaga znaczących przeróbek, co pozwala na szybką i bezproblemową instalację w każdym obiekcie;
  • automatyzacja i sterowanie zdalne.

Systemy sterowania do rolet natynkowych

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych zaawansowanych systemów sterowania do rolet natynkowych. Nasza oferta obejmuje zarówno systemy przewodowe, jak i bezprzewodowe, które gwarantują wygodne otwieranie i zamykanie rolet. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych Klientów znajdzie u nas rozwiązanie, które spełni ich oczekiwania. Naszym priorytetem jest zapewnienie kompleksowej obsługi, a nasze systemy sterowania do rolet stanowią gwarancję trwałości i niezawodności.

Nasza bogata oferta napędów do rolet natynkowych obejmuje:

  • napędy przewodowe – dla tradycyjnych rozwiązań i tych, którzy cenią sobie sprawdzoną technologię;
  • napędy radiowe – dla tych, którzy szukają wygody i możliwości zdalnego sterowania;
  • napędy z awaryjnym otwieraniem – gwarantują bezpieczeństwo w przypadku utraty zasilania;
  • napędy z detekcją przeszkód – chronią rolety przed uszkodzeniem i zwiększają bezpieczeństwo;
  • napędy wysokoobrotowe – doskonałe do intensywnego użytkowania, szczególnie w dużych obiektach.
Rolety nadstawne 1

 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jesteśmy przekonani, że nasze rolety natynkowe są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie jakość, estetykę i komfort. Nasza firma dba o satysfakcję klienta na każdym etapie współpracy – od konsultacji i projektowania po produkcję i montaż. Wierzymy, że nasze produkty przekształcą każde pomieszczenie w miejsce, gdzie można cieszyć się prywatnością i pięknym designem.

Kolorystyka rolet

Często podczas zakupu rolet zewnętrznych pojawia się dylemat związany z wyborem jej odpowiedniego koloru.

We współczesnym budownictwie kolor rolet najczęściej jest zależny od koloru stolarki okiennej i drzwiowej, ale także od stylistyki domu i kolorystyki elewacji.

Oferujemy profile w kolorach, które doskonale dopasują się do gustów naszych klientów oraz estetycznie wpisują się w kolorystykę budynku.

Rolety nadstawne 3

Profil PA39

Wysokość profilu: 39 mm
Ilość listew na metr wysokości: 26 szt.
Maksymalna szerokość rolety: 2500 mm
Maksymalna powierzchnia rolety: 6,5 m2
Ciężar 1 m2: 2,8 kg

szybka dostawa
DOSTAWA
Dostarczamy nasze produkty wyłącznie wewnętrznym, firmowym transportem.
pomiar
POMIAR
Oferujemy fachowy pomiar i doradztwo na terenie województwa Śląskiego.
Dobra cena
CENA
Nie jesteśmy pośrednikami co pozwala nam zaoferować najniższe ceny na rynku.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE