Bramy rolowane

Bramy rolowane

Bramy garażowe rolowane umożliwiają pozostawienie wolnej przestrzeni pod sufitem i dzięki temu zwiększają użytkową powierzchnię garażową.

Bramę można zamontować zarówno w nowo budowanych obiektach jak i w już istniejących.

Istnieje możliwość montażu bramy rolowanej z profilem przeszklonym lub otworem wentylacyjnym, który pozwoli na dopływ do garażu światła oraz cyrkulację powietrza.

Bramy zawierają także elementy zabezpieczające w postaci wieszaków blokad, które uniemożliwiają podniesienie pancerza przez osoby niepożądane oraz hamulca inercyjnego przy profilu PA-77, który chroni przed niekontrolowanym opadnięciem kurtyny w przypadku awarii napędu.

Systemy sterowania

Oferujemy systemy sterowania do bram, które występują w wersji przewodowej oraz bezprzewodowej. Mogą być dopasowane do każdego rodzaju bramy, zapewniając jej wygodne otwieranie i zamykanie.

Wykorzystujemy produkty wysokiej jakości, gwarantujące wieloletnie bezusterkowe działanie. Klientom pomagamy w wyborze rozwiązań, spełniających ich oczekiwania, proponując systemy kompleksowe.

Centralki do bram rolowanych powstały jako innowacyjny krok w kierunku przyszłości. Ręczne podnoszenie i opuszczanie bramy jest mozolne. Nasze centralki w połączeniu z pilotem pozwolą na zautomatyzowanie bramy.

Kolorystyka bram

Często podczas zakupu bramy garażowej pojawia się dylemat związany z wyborem jej odpowiedniego koloru.

We współczesnym budownictwie kolor bramy najczęściej jest zależny od koloru stolarki okiennej i drzwiowej, ale także od stylistyki domu i kolorystyki elewacji.

Oferujemy profile w kolorach, które doskonale dopasują się do gustów naszych klientów oraz estetycznie wpisują się w kolorystykę budynku.

Profil PA52

Wysokość profilu: 52 mm
Ilość listew na metr wysokości: 19 szt.
Maksymalna szerokość: 3500 mm
Maksymalna powierzchnia: 8 m2
Ciężar 1 m2: 3,0 kg

Profil PA77

Wysokość profilu: 77 mm
Ilość listew na metr wysokości: 13 szt.
Maksymalna szerokość: 4500 mm
Maksymalna powierzchnia: 15 m2
Ciężar 1 m2: 4,8 kg

DOSTAWA
Dostarczamy nasze produkty wyłącznie wewnętrznym, firmowym transportem.
POMIAR
Oferujemy fachowy pomiar i doradztwo na terenie województwa Śląskiego.
CENA
Nie jesteśmy pośrednikami co pozwala nam zaoferować najniższe ceny na rynku.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE