Rolety nadstawne

Rolety nadstawne

Rolety zewnętrzne nadstawne to rozwiązanie, które nie tylko chroni pomieszczenia przed słońcem czy wzrokiem osób postronnych, ale nadaje także wyjątkowej estetyki budynkowi.

Oferujemy rolety wysokiej jakości, gwarantujące wieloletnie bezusterkowe działanie.

Pokrywa rewizyjna zamontowana jest od spodu, co daje możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy.

Roleta nadstawna wymaga wcześniejszego zaplanowania. Jej montaż powinien być przewidziany już na etapie projektowania okien, aby umożliwić instalację zgodnie z zaleceniami producenta.

Zajmujemy się montażem rolet nadstawnych w domach, a także obiektach handlowych i budynkach użyteczności publicznej.

Systemy sterowania

Oferujemy systemy sterowania do rolet, które występują w wersji przewodowej oraz bezprzewodowej. Mogą być dopasowane do każdego rodzaju rolet, zapewniając jej wygodne otwieranie i zamykanie.

Wykorzystujemy tylko produkty wysokiej jakości. Klientom pomagamy w wyborze rozwiązań, spełniających ich oczekiwania, proponując systemy kompleksowe.

Nasza oferta napędów:

  • napędy przewodowe,
  • napędy radiowe,
  • napędy z awaryjnym otwieraniem,
  • napędy z detekcją przeszkód,
  • napędy ciche,
  • napędy wysokoobrotowe,

Oprócz napędów w naszej ofercie znaleźć można przełączniki bezprzewodowe naścienne z funkcją timera lub też sterowane ręcznie jak i piloty wielokanałowe służące do sterowania zdalnego.

Naszym atutem jest jakość i indywidualne podejście do każdego Klienta. Proponowana przez nas automatyka do rolet to produkty nowoczesne i bezpieczne.

Połączenie funkcji przewodowej z radiową pozwala na wygodne korzystanie z systemu, bez konieczności przygotowywania odpowiedniej infrastruktury technicznej pod montaż odbiorników.

Kolorystyka rolet

Często podczas zakupu rolet zewnętrznych pojawia się dylemat związany z wyborem jej odpowiedniego koloru.

We współczesnym budownictwie kolor rolet najczęściej jest zależny od koloru stolarki okiennej i drzwiowej, ale także od stylistyki domu i kolorystyki elewacji.

Oferujemy profile w kolorach, które doskonale dopasują się do gustów naszych klientów oraz estetycznie wpisują się w kolorystykę budynku.

Profil PA39

Wysokość profilu: 39 mm
Ilość listew na metr wysokości: 26 szt.
Maksymalna szerokość rolety: 2500 mm
Maksymalna powierzchnia rolety: 6,5 m2
Ciężar 1 m2: 2,8 kg

DOSTAWA
Dostarczamy nasze produkty wyłącznie wewnętrznym, firmowym transportem.
POMIAR
Oferujemy fachowy pomiar i doradztwo na terenie województwa Śląskiego.
CENA
Nie jesteśmy pośrednikami co pozwala nam zaoferować najniższe ceny na rynku.