Rolety nadstawne

Strona główna » Rolety nadstawne
Rolety nadstawne

Rolety nadstawne zewnętrzne to rozwiązanie, które nie tylko chroni pomieszczenia przed słońcem czy wzrokiem osób postronnych, ale nadaje także wyjątkowej estetyki budynkowi Oferujemy rolety wysokiej jakości, gwarantujące wieloletnie bezusterkowe działanie. Pokrywa rewizyjna zamontowana jest od spodu, co daje możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy. Roleta nadstawna wymaga wcześniejszego zaplanowania. Jej montaż powinien być przewidziany już na etapie projektowania okien, aby umożliwić instalację zgodnie z zaleceniami producenta.

Zajmujemy się montażem rolet nadstawnych w domach, a także obiektach handlowych i budynkach użyteczności publicznej. Zlecisz nam także wyprodukowanie na wymiar i zainstalowanie bram rolowanych garażowych. Zapraszamy do kontaktu.

Rolety nadstawne zewnętrzne z wbudowaną pokrywą rewizyjną

Rolety nadstawne zewnętrzne z wbudowaną pokrywą rewizyjną to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie osłon okiennych, które łączy skuteczną ochronę przeciwsłoneczną i termiczną z możliwością łatwej inspekcji i konserwacji. Te rolety nadstawne stanowią doskonałą propozycję dla tych, którzy cenią sobie zarówno funkcjonalność, jak i wygodę w użytkowaniu. Ro popularne rozwiązanie osłon okiennych, które charakteryzuje się prostym montażem i skuteczną ochroną przeciwsłoneczną oraz termiczną. 

Wariant ten montowany jest na zewnątrz budynku, na tzw. nadstawkach, co sprawia, że stanowią skuteczną barierę przed słońcem i innymi niepożądanymi czynnikami atmosferycznymi. Dzięki izolacyjnym właściwościom rolet nadstawnych można ograniczyć straty ciepła zimą, co wpływa na obniżenie kosztów związanych z energią. Ponadto stanowią one doskonałą ochronę przed deszczem i wiatrem, co zwiększa trwałość okien oraz wnętrza pomieszczeń.

Rolety nadstawne są odporne na warunki atmosferyczne i łatwe w utrzymaniu czystości, co przekłada się na ich długowieczność. Jeśli jesteście zainteresowani naszymi roletami natynkowymi lub chcielibyście uzyskać więcej informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy gotowi do współpracy i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Systemy sterowania do rolet nadstawnych

Oferujemy systemy sterowania do rolet nadstawnych, dostępne zarówno w wersji przewodowej, jak i bezprzewodowej. Te systemy zapewniają wygodne otwieranie i zamykanie rolet, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się komfortem i kontrolą nad oświetleniem w pomieszczeniach. Nasza oferta obejmuje różne rodzaje systemów sterowania do bram i rolet w tym napędów, przełączników bezprzewodowych i pilotów wielokanałowych, które umożliwiają zdalne sterowanie.

Naszym celem jest zadowolenie każdego Klienta, dlatego oferujemy produkty wysokiej jakości i kompleksowe rozwiązania, które spełniają różnorodne potrzeby. Nasza automatyka do rolet to nowoczesne i bezpieczne produkty, które mogą być łączone zarówno w systemy przewodowe, jak i radiowe. Dzięki temu korzystanie z systemu jest wygodne, a nie wymaga specjalnej infrastruktury technicznej pod montaż odbiorników. 

Rolety nadstawne 1

Kolorystyka rolet

Często podczas zakupu rolet zewnętrznych pojawia się dylemat związany z wyborem jej odpowiedniego koloru.

We współczesnym budownictwie kolor rolet najczęściej jest zależny od koloru stolarki okiennej i drzwiowej, ale także od stylistyki domu i kolorystyki elewacji.

Oferujemy profile w kolorach, które doskonale dopasują się do gustów naszych klientów oraz estetycznie wpisują się w kolorystykę budynku.

Rolety nadstawne 3

Profil PA39

Wysokość profilu: 39 mm
Ilość listew na metr wysokości: 26 szt.
Maksymalna szerokość rolety: 2500 mm
Maksymalna powierzchnia rolety: 6,5 m2
Ciężar 1 m2: 2,8 kg

szybka dostawa
DOSTAWA
Dostarczamy nasze produkty wyłącznie wewnętrznym, firmowym transportem.
pomiar
POMIAR
Oferujemy fachowy pomiar i doradztwo na terenie województwa Śląskiego.
Dobra cena
CENA
Nie jesteśmy pośrednikami co pozwala nam zaoferować najniższe ceny na rynku.