Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464
Automatyka do bram - Rolet Lux

AUTOMATYKA DO BRAM


 Oferujemy systemy sterowania do bram, które występują w wersji przewodowej oraz bezprzewodowej. Mogą być dopasowane do każdego rodzaju bramy, zapewniając jej wygodne otwieranie i zamykanie. Wykorzystujemy produkty wysokiej jakości, gwarantujące wieloletnie bezusterkowe działanie. Klientom pomagamy w wyborze rozwiązań, spełniających ich oczekiwania, proponując systemy kompleksowe.

Nasza oferta to napędy do bram z różnego rodzaju przełącznikami, które dopasowywane są do indywidualnych potrzeb danego obiektu. Oferujemy rozwiązania bezprzewodowe oparte o odbiorniki radiowe, które mogą być sterowane z pozycji przełącznika lub pilota. Sterowanie bramami z wykorzystaniem naszych rozwiązań zapewni Państwu komfort i bezpieczeństwo.


 

Pilot 1-kanałowy

Pilot 5-kanałowy

Pilot 5-kanałowy + timer

Pilot 15-kanałowy

 

Pilot breloczek
1-kanałowy
 

Przełącznik przewodowy
1-kanałowy + timer

Przełącznik radiowy
5-kanałowy + timer

Przełącznik radiowy
15-kanałowy

 

Przełącznik przewodowy
1-kanałowy
 

Przełącznik przewodowy
2-kanałowy

Przełącznik radiowy
1-kanałowy

Przełącznik radiowy
2-kanałowy

 

Przełącznik klawiszowy
podtynkowy z podtrzymaniem

Przełącznik klawiszowy
podtynkowy bez podtrzymania

Przełącznik klawiszowy
natynkowy z podtrzymaniem

Przełącznik klawiszowy
natynkowy bez podtrzymania

 

Przełącznik kluczykowy
podtynkowy

Przełącznik kluczykowy
natynkowy

Przełącznik naścienny
z odbiornikiem radiowym

Podtynkowy odbiornik
radiowy


Automatyka do bram przesuwnych

  Automatyka do bram przesuwnych to znaczne ułatwienie dla każdego użytkownika. Oferujemy systemy, które z powodzeniem mogą być stosowane w domach jednorodzinnych, a także obiektach dysponujących kilkoma bramami. Dzięki wielokanałowym przełącznikom z jednego miejsca można wygodnie sterować wszystkimi bramami, bez konieczności dublowania pilotów.

  Nasz system sterowania pracuje na częstotliwości 433 MHz. Nadajniki umożliwiają sterowanie dowolnym napędem w wersji radiowej lub dowolnym zewnętrznym odbiornikiem radiowym istniejącym w tym systemie. W ofercie znaleźć można przełączniki bezprzewodowe naścienne z funkcją timera lub też sterowane ręcznie, jak i piloty wielokanałowe do sterowania zdalnego.

Systemy sterowania do bram

 Naszym atutem jest jakość i indywidualne podejście do każdego Klienta. Proponowana przez nas automatyka do bram to produkty nowoczesne i bezpieczne. Połączenie funkcji przewodowej z radiową pozwala na wygodne korzystanie z systemu, bez konieczności przygotowywania odpowiedniej infrastruktury technicznej pod montaż odbiorników.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Nasi pracownicy to specjaliści w zakresie automatyki bramowej. Pomogą Państwu w wyborze optymalnych rozwiązań oraz zaproponują produkty, które spełnią wszystkie oczekiwania.