Żaluzje fasadowe

Strona główna » Żaluzje fasadowe
Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe pełnią rolę ochronną dużych przeszkleń i nowoczesnych budynków. Dzięki ich obecności możemy w bardzo prosty i intuicyjny sposób decydować o natężeniu światła naturalnego wpadającego do pomieszczenia.

Co ważne w przypadku dużych okien żaluzje fasadowe zachowują również właściwości izolacyjne. Prosta budowa żaluzji fasadowych w połączeniu z lekką konstrukcją doskonale sprawdza się w nowoczesnych projektach architektonicznych jak również w istniejących już budynkach. 

Oprócz funkcji izolacyjnych żaluzje fasadowe wpływają na estetykę obiektu oraz stanowią doskonały element wizualny. Odpowiednio dobrane w połączeniu z odpowiednim systemem oświetlenia i klimatyzacji ograniczają koszty i przyczyniają się do poprawy warunków środowiska naturalnego.

Żaluzje fasadowe to innowacyjny i stylowy produkt zmieniający charakter fasady budynku. Możliwość ustawienia kąta nachylenia lameli pozwala na optymalne zaciemnienie wnętrza pomieszczenia oraz reguluje ilość przenikania ciepła słonecznego do budynku. Dodatkowo żaluzje fasadowe stanowią skuteczną barierę eliminującą nadmierną ilość hałasu z otoczenia.

Żaluzje fasadowe 2

Kolorystyka żaluzji

Lamele żaluzji fasadowych wykonane są z blachy aluminiowej o grubości 0,4 mm. W celu zabezpieczenia lameli przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych wierzchnia warstwa lameli pokryta jest farbą poliestrową. Szeroka paleta kolorów RAL daje możliwość dopasowania produktu do każdego rodzaju fasady budynku. 

Żaluzje fasadowe

Profil C80

Kształt lameli: C
Maksymalna szerokość: 4500 mm
Maksymalna wysokość: 5000 mm
Maksymalna powierzchnia: 16 m2

Żaluzje fasadowe 3

Profil Z90

Kształt lameli: Z
Maksymalna szerokość: 4500 mm
Maksymalna wysokość: 5000 mm
Maksymalna powierzchnia: 16 m2

szybka dostawa
DOSTAWA
Dostarczamy nasze produkty wyłącznie wewnętrznym, firmowym transportem.
pomiar
POMIAR
Oferujemy fachowy pomiar i doradztwo na terenie województwa Śląskiego.
Dobra cena
CENA
Nie jesteśmy pośrednikami co pozwala nam zaoferować najniższe ceny na rynku.