Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464
BLOG
Arrow
Arrow
Slider

NASZA OFERTA


Rolety natynkowe

Rolety natynkowe montowane są głównie na istniejących oknach lub elewacji. Tego typu system to najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym. Opuszczona roleta stanowi dodatkowe zamknięcie otworu budynku i jest zarazem przegrodą o właściwościach izolacyjnych.

Rolety podtynkowe

System ten stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Podstawową zaletą tego systemu jest fakt, że możemy ją zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych.

Rolety nadstawne

Roleta nadstawna to system, który można zastosować w nowo budowanych jak i modernizowanych obiektach. Pokrywa rewizyjna jest zamontowana od spodu skrzynki - daje to możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy do rolety.

Bramy rolowane

Bramy garażowe rolowane umożliwiają pozostawienie wolnej przestrzeni pod sufitem i dzięki temu zwiększa użytkową powierzchnię garażową. Bramę można zamontować zarówno w nowo budowanych obiektach jak i w już istniejących. Istnieje możliwość montażu bramy rolowanej z profilem przeszklonym lub otworem wentylacyjnym, który pozwoli na dopływ do garażu światła oraz cyrkulację powietrza.

Moskitiery

Moskitiera ramkowa zapewnia nam bezpieczeństwo oraz komfort. Dzięki niej możemy pozostawić otwarte okno bez obaw i ryzyka, że w naszym domu zagoszczą niechciane insekty. Do jej zamocowania służą zaczepy obrotowe dostosowane wymiarami pod różne grubości progu ramy okiennej. Moskitierę ramkową cechuje łatwość montażu i demontażu na okres zimowy, bez konieczności użycia żadnych narzędzi.

Rolety natynkowe czy podtynkowe, co wybrać?

Rolety zewnętrzne stanowią doskonałe zabezpieczenie pomieszczeń przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, wzmacniają izolację akustyczną i termiczną, a także pełnią funkcję antywłamaniową. Dzięki różnorodnym sposobom montażu, mogą być stosowane zarówno w budynkach nowych, jak i remontowanych. Wykonywane są w niemal dowolnej stylistyce, stając się estetyczną ozdobą nieruchomości.

Wybierając rolety do domu, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim sposób ich montażu. Rozróżnia się dwa podstawowe modele, którymi są: rolety natynkowe i podtynkowe. Jak sama nazwa wskazuje, jedne montowane są na elewacji, a inne pod tynkiem, we wnęce wykonanej w nadprożu. Wybór odpowiedniego rozwiązania podyktowany jest względami technicznymi, dlatego też warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy dopasują model do budynku oraz oczekiwań inwestora.

Czy warto montować rolety antywłamaniowe?

Włamania do mieszkań lub obiektów usługowych to prawdziwy kłopot dla właściciela. Problemem jest nie tylko sam fakt wejścia intruza do wnętrza, czy zabrania wartościowych przedmiotów, ale także zniszczenia, jakie zwykle powstają. Stosuje się zatem szereg zabezpieczeń, które mają utrudniać osobom niepowołanym dostęp do budynku, a jednym z nich są rolety antywłamaniowe.

Osoby, które podejmują decyzję w sprawie wyboru odpowiednich rolet do okien lub drzwi, biorą pod uwagę zwykle estetykę oraz sposób montażu. Warto jednak rozważyć także bezpieczeństwo, którego poziom podnoszą wysokiej jakości rolety.


PRODUCENT ROLET ZEWNĘTRZNYCH, BRAM GARAŻOWYCH I MOSKITIER

 

Nasza firma specjalizuje się w produkcji oraz montażu wysokiej jakości systemów rolet zewnętrznych, bram rolowanych i moskitier.
 Swoją ofertę opieramy na produktach sprawdzonych producentów, liderów w swojej branży, co pozwala nam proponować Państwu towar najwyższej klasy i jakości.
W celu zapewnienia naszym klientom kompleksowej obsługi, w ofercie posiadamy również okna PCV, drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, parapety, stolarkę aluminiową.
Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

 

 

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W ROLETY?

 

BEZPIECZEŃSTWO

Rolety zewnętrzne stosowane są głównie z myślą o zabezpieczeniu wnętrz naszych domów i lokali przed wandalizmem i włamaniem. Ochronią także naszą prywatność przed ciekawością ludzi.

KOMFORT

Nasze rolety, wykonane z wysokiej jakości materiałów, stanowią doskonałą izolację akustyczną, termiczną oraz co bardzo istotne, powodują znaczne oszczędności w zużyciu energii cieplnej.

ESTETYKA

Dzięki dostępnej szerokiej gamie kolorystycznej, rolety zewnętrzne można idealnie dostosować zarówno do nowoczesnych, jak również tradycyjnych obiektów architektonicznych.

TECHNOLOGIA

W naszych roletach możemy zastosować różnego rodzaju systemy sterowania co pozwala nam nimi sterować przez przełączniki, piloty czy też smartfonem.

CENA PRODUCENTA

Firma Rolet Lux to samodzielna produkcja. Nie jesteśmy pośrednikami co pozwala nam zaoferować najniższe ceny na rynku. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

TRWAŁOŚĆ

Nasze produkty to inwestycja na wiele lat. Na wszystkie rolety zewnętrzne, bramy garażowe, moskitiery, napędy i akcesoria udzielamy długoletnich gwarancji.