BRAMY ROLOWANE


Bramy garażowe rolowane umożliwiają pozostawienie wolnej przestrzeni pod sufitem i dzięki temu zwiększają użytkową powierzchnię garażową. Bramę można zamontować zarówno w nowo budowanych obiektach jak i w już istniejących. Istnieje możliwość montażu bramy rolowanej z profilem przeszklonym lub otworem wentylacyjnym, który pozwoli na dopływ do garażu światła oraz cyrkulację powietrza.

W standardowe wyposażenie bramy rolowanej wchodzą: skrzynka (250 mm, 300 mm lub 350 mm z konsolą), profil aluminiowy (PA-55 lub PA-77) w kolorach, które doskonale dopasują się do gustów naszych klientów oraz estetycznie wpasują w kolorystykę budynku.

Bramy zawierają także elementy zabezpieczające w postaci wieszaków blokad. Odpowiednio dobrana ilość piór pancerza w stosunku do wysokości oraz przede wszystkim zastosowanie wieszaka blokady powoduje, iż siła potrzebna do podniesienia pancerza bramy z zewnątrz jest olbrzymia. Zablokowana przez napęd rura nawojowa wraz ze sztywno zamontowanym na niej wieszakiem blokadą tworzą spójny element skutecznie ograniczający możliwości wtargnięcia do wewnątrz pomieszczenia przez osoby niepożądane.


 

BRAMA ROLOWANA

 


 

STANDARDOWE STEROWANIE BRAMY ROLOWANEJ

 

Przełącznik naścienny z wbudowanym odbiornikiem radiowym

Pilot breloczek (2 szt.)